För oss är det estetiska minst lika viktigt som funktionen.

- Ditt budskap ska helt enkelt synas.

Besöks- och postadress:

 

Hemmansvägen 2

Borlänge

Adress - Fakturor:

 

Norling Skylt AB

ELE 100-293

Box 171

831 22 Östersund

 

PDF-faktura via mail: ele@pdf.attest.nu

 

E-faktura (edi):

E-faktura adress: 5564269024

VAN-operatör: Tieto

 

OBS! Det är viktigt att ELE 100-293 anges med exakthet

i fakturaadressen, samt att adressen står både på

kuvert och och faktura!

Mikael Norling, Norling Skylt AB

Mikael Norling

VD Företagsledare

Projektledning och försäljning

 

0243-172 96

mikael@norlingskylt.se
 

Mattias Öjenhed, Norling Skylt AB

Mattias Öjenhed
Projektledning och försäljning

 

0243-150 98

mattias@norlingskylt.se
 

Andreas Johansson

Försäljning

 

070-568 70 35

andreas@norlingskylt.se

 

Ulf Carlsson, Norling Skylt AB

Ulf Carlsson

Bildekor förslag och bokning,

montage av bildekor

 

0243-150 14

ulf@norlingskylt.se

 

Ellinor Larsson, Norling Skylt AB

Ellinor Larsson

Förslag och produktion
 

0243-631 00

ellinor@norlingskylt.se

 

Lars Myregrund, Norling Skylt AB

Lars Myregrund

Skyltmontage

 

0243-150 81

lars@norlingskylt.se
 

Jessica Byström, Norling Skylt AB

Jessica Byström

Bildekor -

bokning och montage
 

0243-150 82

jessica@norlingskylt.se

Ann-Louise Jansson, Norling Skylt AB

Ann-Louise Jansson

Produktion och skylttillverkning
 

0243-79 19 15

ann-louise@norlingskylt.se

 

Per Nilsson, Norling Skylt AB

Per Nilsson

Montage och produktion
 

070-837 41 22

pelle@norlingskylt.se

 

Din skylt är viktig. Den ger ett första intryck av din verksamhet - och skapar en känsla av igenkänning och trygghet. Skylten visar att man har kommit rätt, eller är på rätt väg.

Kom gärna förbi och besök vår atelje och tillverkning i Borlänge!

Vi på Norling Skylt i Borlänge är beredda att ta uppdraget att få dig och din verksamhet att synas på bästa sätt

Besöks- och postadress:

Norling Skylt
Hemmansvägen 2
784 37 Borlänge

Telefon: 0243-150 80
E-post: Se personlig kontakt