För oss är det estetiska minst lika viktigt som funktionen.

- Ditt budskap ska helt enkelt synas.

Mikael Norling, Norling Skylt AB

Mikael Norling

VD Företagsledare

Projektledning och försäljning

 

0243-172 96

mikael@norling-skylt.se
 

Mattias Öjenhed, Norling Skylt AB

Mattias Öjenhed
Projektledning och försäljning

 

0243-150 98

mattias@norling-skylt.se
 

Ulf Carlsson, Norling Skylt AB

Ulf Carlsson

Bokning bildekor, förslag och montage

 

0243-150 14

ulf@norling-skylt.se

 

Ellinor Larsson, Norling Skylt AB

Ellinor Larsson

Förslag och produktion
 

0243-631 00

ellinor@norling-skylt.se

 

Lars Myregrund, Norling Skylt AB

Lars Myregrund

Skyltmontage

 

0243-150 81

lars@norling-skylt.se
 

Jessica Byström, Norling Skylt AB

Jessica Byström

Bildekor -

bokning och montage
 

0243-150 82

jessica@norling-skylt.se

 

Ann-Louise Jansson, Norling Skylt AB

Ann-Louise Jansson

Produktion och skylttillverkning
 

0243-79 19 15

ann-louise@norling-skylt.se

 

Per Nilsson, Norling Skylt AB

Per Nilsson

Produktion och montage
 

070-837 41 22

pelle@norling-skylt.se

 

Din skylt är viktig. Den ger ett första intryck av din verksamhet - och skapar en känsla av igenkänning och trygghet. Skylten visar att man har kommit rätt, eller är på rätt väg.

Kom gärna förbi och besök vår atelje och tillverkning i Borlänge!

Vi på Norling Skylt i Borlänge är beredda att ta uppdraget att få dig och din verksamhet att synas på bästa sätt

Kontakt

Norling Skylt
Hemmansvägen 2
784 37 Borlänge 

Telefon: 0243-150 80
E-post: Se personlig kontakt